IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Po základní části jsem byl přesvědčen, že postoupíme, říká Daniel Brabec

Po základní části jsem byl přesvědčen, že postoupíme, říká Daniel BrabecNa letošní sezónu asi jen tak nezapomene. Slávistický brankář Daniel Brabec sice po smolném prodloužení nedovedl sešívané k obhajobě titulu, za to si ale poprvé zachytal na mistrovství světa federace IIHF a ještě ho čeká cesta do USA k mistrovství světa pod hlavičkou FIRS.

02.07.2013, David Mencl

Cítíte velké zklamání po zisku pouhého bronzu?
Ano cítím, byl to vyrovnaný zápas, na obou stranách byli reprezentanti a hráči velkých kvalit. V zápase šlo o maličkosti a o štěstí, rozhodně to bolí víc než dostat 10:0.

Jak daleko nebo blízko jste podle Vás byli od finále?
Semifinále rozhodlo až prodloužení, takže blízko. Celý zápas jsme byli na stejné úrovni. Když jsme dali čtvrtý gól, vypadalo to, že máme velkou šanci náskok udržet. Bohužel se to ale nepovedlo a zápas se rozhodl v divokém prodloužení necelou minutu před koncem.

Co bylo v sezóně nejlehčí a naopak nejtěžší?
Základní částí jsme propluli jednoduše, možná jsme měli menší krizovku poslední zápas doma s Hradcem, ale byl jsem přesvědčen, že to stejně zvládneme!