IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Po základní části jsem byl přesvědčen, že postoupíme, říká Daniel Brabec

Po základní části jsem byl přesvědčen, že postoupíme, říká Daniel BrabecNa letošní sezónu asi jen tak nezapomene. Slávistický brankář Daniel Brabec sice po smolném prodloužení nedovedl sešívané k obhajobě titulu, za to si ale poprvé zachytal na mistrovství světa federace IIHF a ještě ho čeká cesta do USA k mistrovství světa pod hlavičkou FIRS.

 
02.07.2013, David Mencl
 

Cítíte velké zklamání po zisku pouhého bronzu?
Ano cítím, byl to vyrovnaný zápas, na obou stranách byli reprezentanti a hráči velkých kvalit. V zápase šlo o maličkosti a o štěstí, rozhodně to bolí víc než dostat 10:0.

Jak daleko nebo blízko jste podle Vás byli od finále?
Semifinále rozhodlo až prodloužení, takže blízko. Celý zápas jsme byli na stejné úrovni. Když jsme dali čtvrtý gól, vypadalo to, že máme velkou šanci náskok udržet. Bohužel se to ale nepovedlo a zápas se rozhodl v divokém prodloužení necelou minutu před koncem.

Co bylo v sezóně nejlehčí a naopak nejtěžší?
Základní částí jsme propluli jednoduše, možná jsme měli menší krizovku poslední zápas doma s Hradcem, ale byl jsem přesvědčen, že to stejně zvládneme!

Udělal byste během sezóny něco jinak?
Ne, během sezony jsem podával stabilní výkony a kluci hráli skvěle.

Už víte, jestli budete příští rok pokračovat ve Slavii?
Rád bych se příští léto s klukama opět sešel, myslím, že není důvod ve Slavii končit.

Podobné články
 
 
Aktuality

(21.06.2015 02:46)   Repre je ve finále!
Česká reprezentace narazila v semifinále na Lotyše, se kterými měla menší problémy už ve skupině. V souboji o finále to znovu byl tuhý boj a dlouho to vypadalo, že Čechům nebude přáno. Nakonec však národní tým otočil nepříznivé skóre, na čemž se i jednou asistencí podílel Marek Loskot. Celý zápas odchytal Daniel Brabec.

(20.06.2015 01:12)   Repre stále vítězná
Po úspěšné základní skupině, ve které si Češi poradili s Francií, Lotyšskem i Švýcarskem, narazila česká reprezentace na Mexiko. Od začátku čtvrtfinále bylo jasné, kdo je favoritem, což Češi ihned potvrdili. Postupně navyšovali skóre, nakonec zvítězili 10:1. Na výhře se dvěma góly podílel David Sem. Uspěl i Marek Loskot, který si připsal tři asistence, v brance pak polovinu duelu odchytal Daniel Brabec.

(16.06.2015 21:58)   Repre na úvod uspěla
Česká reprezentace se na začátek mistrovství světa v Argentině uvedla vítězstvím, když porazila Francii 4:2. Gólem se na výhře podíleli i dva slávisté Sem a Loskot! Druhý jmenovaný přidal ještě asistenci na Semovu trefu. Branku Česka navíc celý zápas hájil další slávista Daniel Brabec!

(29.05.2015 20:05)   Dvě kontumační výhry
Poslední dva domácí zápasy proti Hradci Králové a Pardubicím byly kontumovány ve prospěch Slavie, jelikož se ani jeden z týmů k utkání nedostavil.

 
 
Copyright © 2008-2019 IN-LINE HOCKEY CLUB SLAVIA PRAHA & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál