IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Druhý páteční duel sešívaným nevyšel, prohráli s Berounem

Druhý páteční duel sešívaným nevyšel, prohráli s BerounemPo jasném vítězství nad Roller Stormem přišel mnohem těžší duel, ve kterém červenobílí změřili síly s Berounem. Ten byl nakonec šťastnější a připsal si tři body.

pá 1.5., David Mencl

2.kolo, pátek 1.5.2015
IHC Slavia Praha - IHC Berounští Medvědi  3:5  (2:0, 1:2, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Fiala (Černoch), 11. Kafka (Mrňa), 23. Mrňa (Loskot) – 17. Bernad, 24. Bernad, 28. Bernad, 31. Bernad (Tvrzník), 35. Novák.
IHC Slavia Praha: Brabec (Langer) – Kadeřávek, Sem, – Mrňa, Vrdlovec, Fiala, Kafka, Černoch, Loskot, Chamrád
IHC Berounští Medvědi: Michaljov (Kolinger) – D. Bernad, L. Novák, Tvrzník – L. Novák, Brandejský, Rubeš, J. Bernad, Novák, Pavlata, Šinágl

Komentář k zápasu

Utkání ve vysokém tempu začalo gólem Martina FIALY. Následovalo sporné vyloučení Petra Kafky za sekání, během kterého se hráči Berounských Medvědů dostali do několika stoprocentních šancí, ale domácí gólman Daniel Brabec dokázal všechny střely vychytat.

Následně byl Petr KAFKA krvavě faulován hostujícím Jakubem Bernadem, za což si dotyčný vysloužil dvojnásobný trest. Během něho sám faulovaný potrestal tým Berouna, když v přesilovce vstřelil druhou branku Slavie.

Ve druhé čtvrtině se berounský hráč Jakub BERNAD sám dostal do úniku a nadvakrát prostřelil domácího gólmana. 2:1

Ke konci ale dokázali domácí zvýšit náskok, když si Loskot a Pavel MRŇA vyměnili puk před hostujícím brankářem a druhý jmenovaný svou šanci proměnil.

Odpověď však přišla okamžitě! 16 sekund před koncem 2. čtvrtiny proměnil Tomáš RUBEŠ svou ojedinělou šanci.

Ve třetí čtvrtině hosté slávisty mačkali. A trest přišel v podobě branek ze samostatných úniků Tomáše RUBEŠE a Davida BERNADA, jehož branka utkání vyrovnala. Poté se v oslabení prosadil berounský hráč Jakub NOVÁK. Skóre už bylo 3:5 a čtvrtá čtvrtina kromě několika vyloučení žádné branky nepřinesla.