IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Slávisté si z Přerova odvážejí vedení ve čtvrfinálové sérii!

Slávisté si z Přerova odvážejí vedení ve čtvrfinálové sérii!První zápas čtvrtfinále nezačal pro červenobílé příliš dobře, po první dvanáctiminutovce totiž prohrávali o dvě trefy. Během několika následujícíh minut ale skóre otočili a vedení už jen do konce utkání navyšovali. Pohlídali si tak veledůležité vítězství. V neděli mohou v Edenu čtvrtfinálovou sérii ukončit a postoupit na Final Four.

so 6.6., David Mencl

ČF1, sobota 6.6.2015
IHC Přerov - IHC Slavia Praha  4:9  (2:0, 0:3, 1:2, 1:4)
Branky a nahrávky: 3. Zbořil (Jergl), 12. Hanák (Lechner), 28. Hanák (Zbořil), 38. Hanák (Jergl) – 14. Mrňa (Černoch), 17. Fiala, 19. Mrňa, 27. Mrňa (Černoch), 32. Mrňa (Loskot), 40. Černoch (Loskot, Mrňa), 43. Loskot, 47. Wurm, 47. Fiala (Wurm). Rozhodčí: Kika, Lerch. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:9.
IHC Přerov: Dohnal – Zbořil, Andrýsek, Ferenc – Hanák, Jergl, Ditrich, Školoud, Lechner
IHC Slavia Praha: Brabec – Sem, Wurm, Malý – Mrňa, Fiala, Černoch, Loskot, Chamrád