IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:9

Slávisté si z Přerova odvážejí vedení ve čtvrfinálové sérii!

Slávisté si z Přerova odvážejí vedení ve čtvrfinálové sérii!První zápas čtvrtfinále nezačal pro červenobílé příliš dobře, po první dvanáctiminutovce totiž prohrávali o dvě trefy. Během několika následujícíh minut ale skóre otočili a vedení už jen do konce utkání navyšovali. Pohlídali si tak veledůležité vítězství. V neděli mohou v Edenu čtvrtfinálovou sérii ukončit a postoupit na Final Four.

 
so 6.6., David Mencl
 
ČF1, sobota 6.6.2015
IHC Přerov - IHC Slavia Praha  4:9  (2:0, 0:3, 1:2, 1:4)
Branky a nahrávky: 3. Zbořil (Jergl), 12. Hanák (Lechner), 28. Hanák (Zbořil), 38. Hanák (Jergl) – 14. Mrňa (Černoch), 17. Fiala, 19. Mrňa, 27. Mrňa (Černoch), 32. Mrňa (Loskot), 40. Černoch (Loskot, Mrňa), 43. Loskot, 47. Wurm, 47. Fiala (Wurm). Rozhodčí: Kika, Lerch. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:9.
IHC Přerov: Dohnal – Zbořil, Andrýsek, Ferenc – Hanák, Jergl, Ditrich, Školoud, Lechner
IHC Slavia Praha: Brabec – Sem, Wurm, Malý – Mrňa, Fiala, Černoch, Loskot, Chamrád

Komentář k zápasu

Slavii se vůbec nevydařil vstup do zápasu, ani ne po třech minutách totiž už prohrávala. Jergl nahrál mezi kruhy volnému Mikuláši Zbořilovi, který se tvrdou ranou nemílil. Dvoubrankový náskok svému týmu zařídil na konci první části Pavel Hanák.

Sešívaní dostali hned z kraje druhé periody výhodu přesilové hry, kterou využil po perfektním Černochově pasu Pavel Mrňa. Neuběhly ani tři minuty a bylo srovnáno. Martin Fiala vypálil střelu zpoza obránce, kterou Dohnal příliš neviděl.

Hosté pokračovali v ofenzivní hře, díky které slavili potřetí. Pavel Mrňa se natlačil od brankoviště, odkud překonal bezmocného Dohnala. Ve třetí čtvrtině přesně vypálil znovu Pavel Mrňa, který tak zkompletoval hattrick.

Přerov se nechtěl vzdát, a tak snížili na rozdíl jediné trefy. Postaral se o to Pavel Hanák. Slávisté ale přispěchali s odpovědí, kdy se ve vlastním oslabení dostal kotouč k Pavlu Mrňovi, který pálil přesně i počtvrté.

Domácí sice ještě zásluhou Pavla Hanáka snížili, červenobílí si ale zbytek duelu už pohlídali. Nejdříve se prosadil Jiří Černoch, v poslední části pojistili výhru Pražanů ještě Marek Loskot, Ronald Wurm a Martin Fiala.

Související články - zápas
 
Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Partner na sportovní výživu

Spolupracujeme

 
Copyright © 2008-2019 IN-LINE HOCKEY CLUB SLAVIA PRAHA & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál